Home / Blog / Nieuws
Nieuws

Genomineerd voor de Dutch Beauty Awards 2022-2023

Mar 16, 23
Genomineerd voor de Dutch Beauty Awards 2022-2023

Onze nieuwste innovaties; RevitaLash® Lash & Brow Masque en RevitaLash® Advanced Sensitive zijn genomineerd voor de Dutch Beauty Awards 2022-2023!

Het Lash & Brow Masque is eigenlijk en aanvulling op het wenkbrauw en wimperserum, want om deze haartjes mooi en gezond te houden is dit het ultieme product. Maar denk bijvoorbeeld ook aan een extra verzorging om eventuele schade van stylingproducten en make-up en reiniging te herstellen of herstel na door professionele wimper- en wenkbrauwbehandelingen.

RevitaLash® Advanced Sensitive is ons eerste wimperserum dat speciaal is samengesteld voor gevoelige ogen. Deze zachtere vorm wordt mogelijk gemaakt door een gereguleerde afgifte van de werkzame ingrediënten

De Dutch Beauty Award is de meest felbegeerde Beautyprijs van Nederland en wordt ieder jaar georganiseerd door de vereniging Experts of Beauty. De vakkundige jury van beautyjournalisten vormt een mooie mix van vertegenwoordigers uit de traditionele en online media. Ze komen ieder jaar samen om de beste beautyproducten uit Nederland te jureren voor de prestigieuze Dutch Beauty Award.

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.

Related Posts